Fanerat med valnöt. Uppsats med skåp och hyllplan, två lådor. Nedtill med två lådor i sarg. Beslag av mässing. Svarvad dekor. Bredd 100. Djup 67. Höjd 76 - 172 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage och fläckar. Repor. Märken. Listbit saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.