Konst Grafik
1221560
Giovanni Battista Piranesi, efter
(1720-1778)
Giovanni battista piranesi, efter, etsningar, 2 st. 1800-tal.

GIOVANNI BATTISTA PIRANESI, efter, etsningar, 2 st. 1800-tal.

"Veduta della Basilica di S Giovanni Laterno". P. 39 x 55 cm. "Veduta della Facciata della Basilica di S Giovanni Laterno". P. 49 x 70 cm.

Ej examinerade ur ram, fläckar, fuktfläckar, veck, missfärgade.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK