Möbler Stolar
1221607
MATGRUPP, 5 delar, Danmark, 1900-talets mitt.
Matgrupp, 5 delar, danmark, 1900-talets mitt.

Palisander. Bord med rak form med två utdrag à 54 cm. Längd 140 cm, bredd 90 cm, höjd 75 cm. Fyra stolar, stoppad sits, genombruten rygg.

Smärre repor. Helhetsintrycket är gott.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
7 000
673
797
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
8
16 sep 13:00
7 000 SEK
16 sep 13:00
6 800 SEK
8
16 sep 12:42
6 600 SEK
16 sep 12:42
6 400 SEK
8
16 sep 12:25
6 200 SEK