Diverse Nysilver
1221842
JARDINIERE, Jugend, tidigt 1900-tal.
Jardiniere, jugend, tidigt 1900-tal.

Dekor av figurer och insekter i relief. Graverad med texten: "Från Tjänstemän och Förmän vid C R Nybergs Verkstads AB". Längd 44, bredd 23, höjd 13,5 cm.

Slitage. Smärre skada, saknar mindre dekorelement.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V4

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK