1222194
JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.

Dekor av bladverk. På fyra claw and ball fötter. Två ringhänklar med lejonmaskaroner. Längd 37 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Insidan anlupen.

Utropspris
2 500 SEK