1222265
JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.

Dekor av amoriner. Fyra tassfötter. Längd 45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Insidan anlupen.

Utropspris
2 500 SEK