Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1222267
CHAMPAGNEKYLARE, mässing och koppar, 1800-tal.
Champagnekylare, mässing och koppar, 1800-tal.

Två ringhänklar med lejonmaskaroner. På tre tassfötter. Höjd 23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Insidan anlupen.

Utropspris
2 500 SEK