Konst Grafik
1224954
Ulf Wahlberg
(Sverige, 1938-2014)
Ulf wahlberg, färglitografi, 1978, signerad 284/310.

ULF WAHLBERG, färglitografi, 1978, signerad 284/310.

"Sun Valley, Calif". P. 49 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK