Diverse Övrigt
1225801
SKULPTUR, snidat trä, 1700-tal.
Skulptur, snidat trä, 1700-tal.

Madonna. H. 59 cm.

Maskstungen, senare bemålning, kan ej stå utan stöd, smärre skador.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK