Fanerad med bl a idegran och rot. tre lådor i sargen. Längd 135 cm, bredd 70 cm, höjd 74 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Märken. Fanerskada.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10