Konst Grafik
1226039
André Lanskoy
(1902-1976)
AndrÉ lanskoy, färglitografi, signerad och numrerad, xxxiii/l?.

ANDRÉ LANSKOY, färglitografi, signerad och numrerad, XXXIII/L?.

Ur "Journal d'un Fou". Bildstorlek 68 x 43,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
3 000 SEK