Bestående av; 6 mattallrikar, diameter 25,5 cm, 6 sopptallrikar, diameter 21,5 cm, 6 assietter, diameter 20 cm (krackelerade), a bowl, diameter 22,5 cm, serveringsfat, längd 43 cm, litet serveringsfat 23 cm.
Assietter med krackelyr. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.