Konst Grafik
1226213
Karel Appel
(Nederländerna, 1921-2006)
Karel appel, färglitografi, 1978, signerad 164/200.

KAREL APPEL, färglitografi, 1978, signerad 164/200.

"Circus". P. 84 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK