MATGRUPP, bord med 6 stolar, 1980-tal.

Stomme av gulmetall. Skiva av glas. Längd 190. Bredd 90. Höjd 70. Stolar med dynor klädda med vitt tyg. Sitthöjd 41 cm.

Slitage. Märken. Repor. saknas knappar till klädsel.

Utropspris
3 000 SEK