Klockor & Ur Bordsur
1226624
BORDSUR, Art Deco, 1930-tal.
Bordsur, art deco, 1930-tal.
Bordsur, art deco, 1930-tal.
Bordsur, art deco, 1930-tal.
Bordsur, art deco, 1930-tal.
Bordsur, art deco, 1930-tal.
Bordsur, art deco, 1930-tal.
Bordsur, art deco, 1930-tal.
Bordsur, art deco, 1930-tal.

Fanerad med bla rot och valnöt. Ur märkt Wurtenberg. Längd 54 cmm, bredd 16 cm, höjd 30 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Sprickor.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Utropspris
3 000 SEK