PARTI LEKSAKSBILAR, 11 st, Tekno, Danmark, 1950-1970-tal.

Bestående av:
Monza GT , no 930.
Ford Mustang coupé, no 834.
Lloyd Stationcar, no 818.
Ford Taunus, Milda Margarinbolaget, no. 419.
Taunus Transit Ambulance, no 415.
Taunus Transit Redskabsvogn, no 415.
Mercedes-Benz 300 SL, no 924.
Mercedes-Benz 220 S Ambulance, no 732.
Scania-Vabis, Brandbil med stege, no 445.
Falck Brandsrøjte (Brandbil), no 341. (trasig kartong)
Scania Vabis, no 862. (skadad kartong)

Storlek 8-18 cm. I originalkartong.

Bruksslitage. Några delar med mindre färgbortfall. 2 Skadade/trasiga kartonger.

Utropspris
3 000 SEK
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76