Konst Grafik
1227130
Lennart Jirlow
(Född 1936)
Lennart jirlow, färglitografi, 1978, signerad ea.

LENNART JIRLOW, färglitografi, 1978, signerad EA.

"De blå bergen". P. 38,3 x 55,1 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad, missfärgad efter passepartout.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK