Skåp fanerat med mahogny. En dörr med glas och bakomliggande hylla. Signerat "Otto Meyer, Snedkermester 1912". Bredd 46, djup 29, höjd 77 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, repor, märken. Lås ej i funktion.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.