SKÅP, Otto Meyer, Danmark, tidigt 1900-tal.

Skåp fanerat med mahogny. En dörr med glas och bakomliggande hylla. Signerat "Otto Meyer, Snedkermester 1912". Bredd 46, djup 29, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage, repor, märken. Lås ej i funktion.

Utropspris
2 500 SEK