Konst Grafik
1227395
Madeleine Pyk
(Född 1934)
Madeleine pyk, färglitografi, signerad, numrerad 1095/5000.

MADELEINE PYK, färglitografi, signerad, numrerad 1095/5000.

"I Ateljén"
Bildyta 56 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Övrigt

Ur serien: "Bilder från Provence"

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Slutpris
2 600
246
269
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
18 maj 10:46
2 600 SEK
18 maj 10:46
2 500 SEK
16 maj 9:13
2 400 SEK
16 maj 9:13
2 200 SEK
12 maj 14:26
2 000 SEK