Design Möbler
1227592
SIDEBOARD, AB Carlsson & Reicke, Stockholm, 1920/30-tal,
Sideboard,  ab carlsson & reicke, stockholm, 1920/30-tal,

Fanerat med björk. Skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan och lådor. Bredd 150, djup 48, höjd 85 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Smärre fanerskador.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK