Konst Grafik
1227793
Lage Lindell
(1920-1980)
Lage lindell, färglitografi, signerad.

LAGE LINDELL, färglitografi, signerad.

Utan titel. P. 30 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK