Konst Grafik
1228003
Marianne Lindberg De Geer
(Född 1946)
Marianne lindberg de geer, färglitografi, signerad ea.

MARIANNE LINDBERG DE GEER, färglitografi, signerad EA.

Utan titel. P. 45 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK