Konst Grafik
1228561
Bengt Lindström
(Sverige, 1925-2008)
Bengt lindstrÖm, färglitografi signerad och numrerad 128/200.

BENGT LINDSTRÖM, färglitografi signerad och numrerad 128/200

Komposition, bildyta 24 x 29 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK