Möbler Skåp & Byråar
1229093
SIDEBOARD, 1950-TAL.
Sideboard, 1950-tal.
Sideboard, 1950-tal.
Sideboard, 1950-tal.
Sideboard, 1950-tal.
Sideboard, 1950-tal.

Stomme i trä. Front med med 6 lådor. Beslag i mässing. Grön glasskiva. Längd 177 cm. Djup 54 cm. Höjd 67 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK