Konst Grafik
1229157
Anders Zorn
(1860-1920)
Anders zorn, etsning, 1914, signerad med blyerts.

ANDERS ZORN, etsning, 1914, signerad med blyerts.

"Hårtång". P. 12,9 x 8,9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Asplund 267, Hjert & Hjert 275.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
8 000 SEK