Fanerat med olika träslag, bland annat masurbjörk och mahogny. Skiva med dekor av kompassros. Lös glasskiva. Fot med låsbart skåp. Skiva 71 x 71 cm, höjd 61 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.