Möbler Fåtöljer & Soffor
1230087
CLUBFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.
ClubfÅtÖljer, ett par, 1900-talets första hälft.

Helklädda fåtöljer med djuphäftad läderklädsel. Rygg med senare konstläder. Sitthöjd 44, bredd 77 cm.

Skador. Slitage. Delvis senare klädsel.

Utropspris
4 000 SEK