Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1230452
Yves Saint Laurent
(1961-2008)
Yves saint laurent, väska, "sac du jour baby", 2018.

YVES SAINT LAURENT, väska, "Sac du Jour Baby", 2018.

Mörkgrönt, krokodilpräglat skinn. Löstagbar, justerbar axelrem. Hänglås av vitmetall. Skinnfodrad. Invändigt löstagbar pochette. Märkt "SAINT LAURENT PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 26 x 20.5 x 12.5 cm.
Dustbag och originalkvitto medföljer. Nyckel finns.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott. Fläckar invändigt.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 10 timmar
9 500
899
982
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 9 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
25 maj 20:19
9 500 SEK
24 maj 18:31
9 000 SEK
24 maj 9:41
8 000 SEK
24 maj 9:36
7 000 SEK
23 maj 20:48
5 000 SEK