Carl-Fredrik Reuterswärd och Yrjö Edelmann, numrerad 24/30, 2017.
"Non violence" / "Wrap for Peace-Cobalt blue", ur serien "Imagine a world in peace", skulptur, polyresin, stämplad "NVP 2012", längd 20 cm, höjd 15 cm. Utgiven av Non-Violence Project Foundation. Certifikat medföljer.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.