ROBERT DOISNEAU, gelatinsilverfotografi, stämplad a tergo.
Kvinna, man och hund på däck, 18 x 21 cm. Oramad.
Smärre slitage.
Stämplar:"Photo Robert Doisneau, Alé 35-59 / 46 Place Jules Ferry 46, Montroque, Seine / C.C. Chéques Postaux / Paris 395.795 / R.M: 68.987" och "Le Parisien libéré, Archives".