Konst Fotografi
1230754
Robert Doisneau
(Frankrike, 1912-1994)
Robert doisneau, gelatinsilverfotografi, stämplad a tergo.

ROBERT DOISNEAU, gelatinsilverfotografi, stämplad a tergo.

Kvinna vid dörren, 17,5 x 24,5 cm. Oramad.

Smärre slitage. Kantskador. Mjuka hörn.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V4
Övrigt

Stämpel: Photo Robert Doisneau, Alé 35-59 / 46 Place Jules Ferry 46, Montroque, Seine / C.C. Chéques Postaux / Paris 395.795 / R.M: 68.987.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

101
1 020
123
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
18 feb 18:37
101 EUR
18 feb 18:37
100 EUR
17 feb 20:51
50 EUR