1230758
Okänd konstnär 1800-tal
OkÄnd konstnÄr 1800-tal, signerad l sh och daterad -84.

OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL, signerad L Sh och daterad -84.

Porträtt av flicka. 46 x 38 cm.

Litet hål i duken i övre mitten. Ställvis krackelyr.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 96 74 02

Slutpris
2 500
239
268
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
5 jul 8:40
2 500 SEK
4 jul 18:22
2 300 SEK
4 jul 18:22
2 200 SEK
4 jul 11:15
2 099 SEK
4 jul 11:15
1 999 SEK