Design Möbler
1230940
Yrjö Kukkapuro
(Född 1933)
YrjÖ kukkapuro, bord, "saturnus", haimi 1970-tal.

YRJÖ KUKKAPURO, bord, "Saturnus", Haimi 1970-tal.

Glasfiberfot, sandfylld. Bär tillverkarens etikett. Mått 80x60 cm. Höjd 71 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - M2
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
180
1 902
196
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (3 bud)
22 maj 21:24
180 EUR
19 maj 18:58
90 EUR
18 maj 17:27
80 EUR