Möbler Stolar
1231434
KARMSTOLAR, ett par samt en fotpall, 1900-talets mitt.
Karmstolar, ett par samt en fotpall, 1900-talets mitt.

Stomme i trä. Bemålade. Flätad rygg och sits. Sitthöjd 41 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK