Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Bord
1232163
KONSOLBORD, rokoko, 1700-talets andra hälft
Konsolbord, rokoko, 1700-talets andra hälft.

Målat. Skuren dekor av akantus och kartuscher. Fotavslutningar i form av claw-and-ball. Lös skiva av trä. Bredd 65 cm, djup 28 cm, höjd 72 cm.

Slitage. Skador. Lagningar. Torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P12
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

23 timmar 40 minuter
6 600
625
682
Utropspris
8 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 6 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (12 bud)
8
27 maj 12:32
6 600 SEK
25 maj 20:52
6 400 SEK
24 maj 17:36
6 200 SEK
24 maj 17:36
6 100 SEK
24 maj 17:35
5 700 SEK