Oval skiva av klarglas, stomme av plexi och gulmetall, längd 132, bredd 67, höjd 40 cm
Bruksslitage. Repor. Avnött.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10