1232443
OKÄND FORMGIVARE, hylla, 1930-tal. Möjligen Nordiska Kompaniet.
OkÄnd formgivare, hylla, 1930-tal. möjligen nordiska kompaniet.

Dubbelsidig bokhylla av målad furu. Bredd 90, djup 30, höjd 86,5 cm.

Senare målning. Kompletterad. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK