Möbler Bord
1233106
SKRIVBORD, Åtvidaberg, 1950/60-tal.
Skrivbord, Åtvidaberg, 1950/60-tal.

Fanerat med ek. hurtsar med lådor. Längd 190, bredd 91, höjd 77 cm.

Omonterat. Smärre slitage. Märken. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N11

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

19 timmar 34 minuter
1 000
96
107
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
5 jul 18:58
1 000 SEK