AFFISCH, "Storan kl 8 Wally Revyn", sign Tandberg i trycket, troligen 1940-tal.

Av Kar de Mumma. Kupletter: Dardanell och Dix Dennie. Motiv av dansös. 100 x 69.

Slitage, större revor, kantskador.

Utropspris
800 SEK