Ett bord med kopplade skurna ben, delad skiva och tre iläggsskivor á 43 cm. Längd 140-230 cm, bredd 90 cm, höjd 74 cm.
Ställvis slitage. Lagningar. Ställvis slitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10