Fanerat med mahogny. Vridbar och utfällbar skiva med avfasade hörn. Längd 88 x 88, höjd 76 cm.
Torrsprickor. Fanerskador. Skivan har slagit sig.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10