Konst Grafik
123373
AFFISCH, tryck, "Stadions skridskobana", sign Torsten Schonberg i trycket, Stockholm 1916.

Motiv av stadion med fyrverkerier. Bladstorl 76 x 54.

Slitage, smärre riss och kantskador.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 SEK