1233780
Mulberry
(Storbritannien, 1971)
Mulberry, väskor, 3 st.
Mulberry, väskor, 3 st.
Mulberry, väskor, 3 st.
Mulberry, väskor, 3 st.
Mulberry, väskor, 3 st.
Mulberry, väskor, 3 st.
Mulberry, väskor, 3 st.

MULBERRY, väskor, 3 st

Laptop-väska i nylon med läderdetaljer. Flera fack. lås med nyckel medföljer. Ca 40 x 35 x 8 cm.
Brun väska i grain leather. Tre fack. Ca 30 x 25 x 12 cm.
Slpisväska i grain leather med hållare för slipsar invändigt. Ca 40 x 15 cm.

Ställvis slitage. Smärre skador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 400
233
276
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
4 aug 22:09
2 400 SEK
31 jul 19:05
2 200 SEK
31 jul 19:04
2 000 SEK
31 jul 19:04
2 000 SEK
31 jul 6:56
1 800 SEK