Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Konst Grafik
1233905
Jan Stenmark
(Född 1949)
Jan stenmark, färglitografi, signerad 166/190.

JAN STENMARK, färglitografi, signerad 166/190.

"Badkar". Bladstorlek 55 x 41,5 cm.

Oramad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T101 - Visas på begäran
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

9 timmar 30 minuter
2 800
265
289
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (11 bud)
25 maj 23:17
2 800 SEK
25 maj 21:50
2 600 SEK
25 maj 21:50
2 500 SEK
24 maj 22:17
2 400 SEK
24 maj 22:17
2 200 SEK