Konst Grafik
1233909
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färglitografi, signerad 8/190.

CARL JOHAN DE GEER, färglitografi, signerad 8/190.

"Det händer bakom ryggen". Ur "Med kameran som tröst". Bladstorlek 61 x 73 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
3 000
287
322
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
26 jun 10:14
3 000 SEK
26 jun 10:14
2 800 SEK
26 jun 10:13
2 500 SEK
23 jun 1:49
2 200 SEK
18 jun 0:21
2 000 SEK