Konst Grafik
1233915
Sten Eklund
(Sverige, 1942-2009)
Sten eklund, akvarellerad etsning, signerad i plåten.

STEN EKLUND, akvarellerad etsning, signerad i plåten.

"Kullahusets hemlighet". P. 14 x 18 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK