Klockor & Ur Bordsur
1234072
JAEGER-LeCOULTRE, Atmos, bordsur, 1900-talets slut.
Jaeger-lecoultre, atmos, bordsur, 1900-talets slut.

Förgylld gulmetall, drivs av temperaturskillnad. Bredd 18, bredd 14, höjd 22 cm.

Caliber 526-5. Serienr. 465829, Referensnr 5800.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
9 000 SEK