Klockor & Ur Bordsur
1234072
JAEGER-LeCOULTRE, Atmos, bordsur, 1900-talets slut.
Jaeger-lecoultre, atmos, bordsur, 1900-talets slut.

Förgylld gulmetall, drivs av temperaturskillnad. Bredd 18, bredd 14, höjd 22 cm.

Caliber 526-5. Serienr. 465829, Referensnr 5800.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V20
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
7 400
700
765
Utropspris
9 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
8
25 maj 15:19
7 400 SEK
25 maj 14:57
7 200 SEK
25 maj 10:05
7 000 SEK
23 maj 1:02
6 600 SEK
22 maj 21:54
6 200 SEK