Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Bord
1234220
MATBORD, empirestil, omkring 1900.
Matbord, empirestil, omkring 1900.

Mahogny, skiva med rundade hörn, pelarfot med svarvade stoplar på fyrdelad fot med mässingshjul.
Längd 149, bredd 105, höjd 73 cm.

Skivan något slagen. Lagningar. Slitage. Smärre fanerskador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H32
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 10 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)